top of page

Když skutečnost předčí očekávání


Kdyby mi někdo před pár měsíci řekl, že budu mít perfektní směs vlastní kávy, kterou připravují skvělí lidé, zapálení pro kávu a vše, co je s ní spojené, stejně jako já a celá naše rodina, asi bych jen významně pokýval hlavou, a řekl, že takových nápadů už tu bylo.


Ale když člověk opravdu něco chce, a je ochoten pro to udělat vše, co je v jeho silách, i tento sen se nakonec může zhmotnit v realitu.

Naše touha něco vytvořit pro lidi, se stejným pohledem na svět, a hlavně na svět kolem kávy, nás přivedla přes Chomutov a Manchester až do Liverpoolu, kde jsme našli spřízněné duše, které sdílejí naši filozofii.


Hledali jsem dlouho nejen správný název pro naši první směs kávy, ale také její složení, chuť a poměry tak, aby oslovila všechny, kteří si rádi u kávy oddechnou a pro něž je pití kávy více styl života, než jenom vypít šálek a jít.

Pro všechny, kteří s námi chtějí sdílet tento pohled na svět jsme vytvořili naši "božskou" směs DIVINE, kterou právě uvádíme na trh.


Směs 2 brazilských a jedné kolumbijské, resp. guatemalské kávy se vám "vpije" pod kůži. Budeme rádi, když nám dáte vědět vaše zkušenosti. Budeme vám všem pečlivě naslouchat a budeme pracovat na dalších vylepšeních ve váš prospěch.

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page