top of page

2018 - Rok nových výzev


Minulý rok byl pro naši směs kávy DIVINE rokem zrodu, ale tento rok 2018 bude rokem, kdy ji společně uvedeme do světa daleko známějších značek a kdy se teprve ukáže, zda jsme vsadili na správného "koně".

U naši směsi jedinečných výběrových zrnkových káv, 100% arabica, známe její "rodokmen". Víme, jaká je země původu, známe nejen region ale i plantáž původu a známe i farmáře, od kterých je zelená káva nakupována v režimu fair trade. Směs je vytvořena ze 2 brazilských káv, a dle sezónních možností doplněnou o kávu kolumbijskou či guatemalskou. Směs tvoří červená a žlutá Catuai, s chutí mléčné čokolády, lískových oříšků. V mléčných nápojích pak vyniknou její karamelové a sušenkové chuťové tóny. Další žlutá Catuai, pěstovaná v nadmořské výšce až 1.250 m.n.m. doplňuje chuťovou stopu směsi o její přirozeně sladké tóny díky sušení metodou pulped natural proces. A jako třešnička na dortu pak směs doplňuje v současné době šarže LaLoma, odrůdy Bourbon, z nadmořské výšky až 1.850 m.n.m. Tato šarže je zpracována mokrou cestou - fully washed method, odděleně dle dne sběru. Tím získává hladkou chuť mléčné čokolády, švestek a sladkost sladových sušenek, s nádechem pomeranče a broskve. Mimořádně nízká acidita směsi ji předurčuje k pravidelné a opakované každodenní konzumaci.

Káva je k dispozici v baleních po 60 g, 250 g a 1.000 g, takže je vhodná nejen do kaváren a k domácímu použití, ale také jako vhodný doplňek dárkových košů, vázaných květin a jiných slavnostních příležitostí.


Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page